Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie

Parafia pw. św. Jozafata w Gorzowie Wlkp.

 

 

 

 

07.04.2019 URODZINY PARAFIANKI

Dnia 7 kwietnia 2019 r. w kościele św. Mikołaja w Skwierzynie, gdzie odbywają się greckokatolickie nabożeństwa,   została odprawiona Msza Święta, podczas której modlono się o zdrowie i łaski Boże dla Marii Konował, parafianki skwierzyńskiej parafii, która świętowała swoje 90-te Urodziny.
            Proboszcz parafii, ks. Dariusz Hubiak, wręczył  Jubilatce dyplom oraz ikonę Brama miłosierdzia, a parafianie złożyli serdeczne życzenia i wiązankę kwiatów, wszyscy zaśpiewali radośnie Mnohaja lita.

13.03.2019 р. PODAROWANIE IKON

            Pan Andrzej Dutka ze Lwowa, napisał własnoręcznie i podarował do nowej cerkwi w Gorzowie Wielkopolskim 2 ikony. Serdecznie dziękujemy.

            Mamy wielką  nadzieję, iż  w najbliższym czasie będziemy mogli modlić się przed tymi ikonami już w wyremontowanej cerkwi przy ulicy Teatralnej.

 

26.01.2019 r. II PARAFIALNY KONKURS

W 2019 r. w Parafii pw. św. Jozafata w Gorzowie odbył się już  II Parafialny konkurs na wykonanie ozdób choinkowych. W konkursie wzięły udział dzieci, a także młodzież i dorośli. 

Uczestnicy wykonali piękne ozdoby (bombki, aniołki i in.). Podczas parafialnego kolędowania 26 styczna 2019 r., ks. Dariusz Hubiak wręczył uczestnikom dyplomy oraz nagrody.

26.01.2019 SPOTKANIE KOLĘDOWE

W sobotę, 26 stycznia  2019 r., w gorzowskim Centrum Integracji Społecznej odbyło się drugie parafialne kolędowanie, na którym spotkali się przedstawiciele parafii św. Jozafata w Gorzowie, parafii świętych Włodzimierza i Olgi ze Skwierzyny oraz parafii św. Michała Archanioła w Strzelcach, aby wspólnie pokolędować.

Przez cały wieczór śpiewano przepiękne ukraińskie kolędy oraz wspominano tradycje świąt Bożego Narodzenia.