Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie

Parafia pw. św. Jozafata w Gorzowie Wlkp.

 

 

 

 

JUBILEUSZ 60-LECIA PRAFII W SKWIERZYNIE

            W piątek, 20 lipca 2018 r., w kościele Zbawiciela w Skwierzynie, uroczystymi nieszporami, które odprawił ks. mitrat Bogdan Hałuszka- Wikariusz Generalny Diecezji Wrocławsko-Gdańskiej Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego w Polsce, rozpoczęły się obchody 60-lecia parafii świętych Włodzimierza i Olgi w Skwierzynie. Sakramentem pokuty służył ks. Bogdan Feciuch....

Czytaj więcej...

24.06.2018 ZAKOŃCZENIE SZKOLNEGO ROKU

       Dnia 24 czerwca 2018 r., po Mszy Świętej w Gorzowie, odbyło się zakończenie szkolnego roku dzieci i młodzieży, którzy uczą się greckokatolickiej religii przy Szkole Podstawowej nr 20 w Gorzowie oraz uczestniczą w zajęciach w ramach projektu Spotkania z kulturą ukraińską, dofinansowanego przez Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.  

            Uczestnicy zajęć otrzymali świadectwa, pamiątkowe dyplomy i nagrody za osiągnięcia w nauce. Proboszcz parafii i parafianie życzyli uczniom spokojnego wypoczynku i słonecznej pogody. 

27.05.2018 UROCZYSTA KOMUNIA ŚWIĘTA

            Dnia 27 maja  2018 r. parafianin z Gorzowa pierwszy raz przystąpił do spowiedzi oraz przyjął uroczyście Komunię świętą. Przez cały rok przygotowywał się do tej chwili na zajęciach z religii.

            Tego dnia ks. Dariusz Hubiak odprawił dziękczynną Mszę Świętą z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski dla Andrzeja i jego rodziców.

            Przyjęcie Komunii świętej przez naszego parafianina napełniło radością jego rodziców, rodzinę i całą wspólnotę w Gorzowie.

27.05.2018 URODZINY W SKWIERZYNIE

            W niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 27 maja 2018 r., Olga Tymeczko, parafianka ze Skwierzyny, świętowała swoje 18-te Urodziny. W Skwierzynie , ks. Dariusz Hubiak odprawił dziękczynną  Mszę Święta z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę dla Oli.

            Po nabożeństwie ks. Dariusz Hubiak złożył Oli serdecznie życzenia wielu łask Bożych, zdrowia i spełnienia marzeń oraz wręczył pamiątkowy dyplom.