Strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie

Parafia pw. św. Jozafata w Gorzowie Wlkp.

 

 

 

 

23.11.2018 WIZYTA WŁADYKI WŁODZIMIERZA W GORZOWIE

Jego Ekscelecja ks. Biskup Włodzimierz Roman Juszczak, OSBM, odwiedził budowę cerkwi greckokatolickiej przy ulicy Teatralnej w Gorzowie Wielkopolskim. Spotkał się z wykonawcą remontu i księdzem proboszczem parafii oraz zapoznał się dalszymi planami remontu.

Obecnie prowadzony jest remont więźby dachowej wraz z wymianą rynien i rur spustowych na wieży budynku. Zadanie zrealizowano przy pomocy finansowej  Województwa Lubuskiego.

18.11.2018 65. ROCZNICA ŚLUBU W STRZELCACH

               W niedzielę, 18 listopada  2018 r. w Parafii greckokatolickiej pw. świętego Michała Archanioła w Strzelcach Krajeńskich odbyła się dziękczynna Msza Święta w 65-tą  rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Anny i Michała Popielów, z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia na dalsze lata życia.

         Po Mszy Świętej Proboszcz parafii ks. Dariusz Hubiak i parafianie złożyli Jubilatom serdeczne życzenia a wszyscy zgromadzeni  zaśpiewali Mnohaja lita.

16-17.11.2018 JUBILEUSZ 60-LECIA PRAFII W STRZELCACH KRAJEŃSKICH

W piątek, 16 listopada 2018 r., w kościele św. Franciszka z Asyżu w Strzelcach Krajeńskich, uroczystymi nieszporami, które ks. Dariusz Hubiak rozpoczęły się obchody 60-lecia parafii świętego Michała Archanioła w Strzelcach. Sakramentem pokuty służył ks. Ernest Sekulski.

            W sobotę, 17 listopada b.r., wierni parafii w Strzelcach oraz licznie zgromadzenie goście zebrali się na modlitwach. Ksiądz Arkadiusz Trochanowski odprawił Akatyst ku czci św. Michała Archanioła, a sakramentem pokuty służył ks. Bogdan Feciuch. ...

Czytaj więcej...

23-24.11.2018 ZAPROSZENIE DO GORZOWA

Serdecznie zapraszamy na odpust oraz 50-lecie Parafii greckokatolickiej pw. świętego Jozafata w Gorzowie Wielkopolskim, którym przewodniczyć będzie

Jego Ekscelencja Ks. Bp Włodzimierz Roman Juszczak OSBM

 

Piątek, 23 listopada 2018 r.

Nieszpory  o godz. 16.00 /kaplica na cmentarzu Świętokrzyskim,   ul. Warszawska 45/

Sobota, 24 listopada 2018 r.

Akatyst ku czci św. Jozafata i Msza Święta o godz. 10.00

świąteczny obiad w Hotelu «Gorzów»

                                                                     ks. Dariusz Hubiak i Parafianie